Ödeme ve Teslimat

Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi veya kapıda ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL Sertifikaları kullanılarak şifrelenmektedir. 

SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.
Banka Hesaplarımıza Havale/EFT yaparak

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. 
Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz. 

**Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.
BAYDAR MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
BAYDAR MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
TR13 0006 7010 0000 0057 1896 09
Şube kodu : 0067
Hesap numarası : 57189609
https://perdevitrini.com/, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.
Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir
Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Gönderilen kargolar sigortalı olacaktır.
Kargo ücreti firmamıza ait olup satın alma esnasında ekstra kargo ücreti talep edilmeyecektir. Herhangi bir sebepten dolayı temin edilemeyecek olan ürünler müşteriye bildirilecektir. 
https://perdevitrini.com/ siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler.
Verdiğiniz siparişlerde üretimden kaynaklı aksaklıklar yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.(Örnek: Muhtarlığın yanından girince ikinci sokak vs.) 
Kargo/kurye ile gelen ürünü teslim almadan önce mutlaka paketin içinde ürünün olup olmadığını kontrol ediniz. Teslimat makbuzunu daha sonra imzalayınız.
 
Stor Perde & Zebra Perde